Nasi nauczyciele i pracownicy

  1. mgr Bojarska Izabela - język polski
  2. mgr Bratek Ilona - wychowanie fizyczne, zajęcia rewalidacyjne, wychowawca świetlicy
  3. mgr Buchalik Bogusława - wychowanie przedszkolne
  4. mgr Czardybon Ilona- zajęcia rewalidacyjne
  5. mgr Czyż Bronisława - wychowanie przedszkolne
  6. mgr Ćmiel Edyta - pedagog szkoly
  7. mgr Ćmiel Katarzyna- wychowanie przedszkolne
  8. mgr Długosz Mariola - nauczanie początkowe, wychowawca świetlicy
  9. mgr Dziuba Krzysztof - matematyka, fizyka
  10. mgr Geisler-Morawska Marzena- psycholog szkolny
  11. mgr Gołka Marta - historia, wiedza o społeczeństwie
  12. mgr Grzegorczyk Marzena- język polski
  13. mgr Jankowiak Bożena - nauczanie początkowe, wychowawca świetlicy
  14. mgr Jurowicz Beata - nauczanie początkowe
  15. mgr Krauze Agata- przyroda, bilogia, chemia, wychowawca świetlicy
  16. mgr Krzystała Łukasz - wychowanie fizyczne, technika
  17. mgr Krzyżowska Agnieszka- edukacja o bezpeczeństwie
  18. mgr Marek Anna- wychowanie przedszkolne
  19. mgr Mikler Dominika - wychowanie przedszkolne
  20. mgr Ochojska Katarzyna - terapeuta pedagogiczny, zajęcia rewalidacyjne, surdopedagog
  21. mgr Perdek Marlena - nauczyciel wspomagający, zajęcia rewalidacyjne
  22. mgr Przywara Zuzanna - wychowanie przedszkolne
  23. mgr Ratka - Bossard Aleksandra - dyrektor, wychowawca świetlicy
  24. mgr Redzik Anna- matematyka
  25. mgr Roskoszek Katarzyna- plastyka
  26. mgr Rybka Zbigniew - geografia, przyroda, wychowawca świetlicy
  27. mgr Ryguła Adam- informatyka
  28. mgr Siemianowski Ambroży - religia
  29. mgr Skutela Danuta - religia
  30. mgr Słupik Anna- język angielski
  31. mgr Stolfik Danuta - matematyka
  32. mgr Stroka Tomasz - wicedyrektor, informatyka, wychowanie fizyczne
  33. mgr Szafraniec Hołuj - Izabela - nauczanie początkowe
  34. mgr Szweda Alina- wychowanie do życia w rodzinie, historia
  35. mgr Świerkot Jarosław- język polski
  36. mgr Tarnawa Teresa - nauczanie początkowe, zajęcia komputerowe, wychowawca świetlicy
  37. mgr Waclik Marzena- język niemiecki
  38. mgr Warzecha Monika - wychowanie przedszkolne
  39. mgr Widuch Katarzyna - język angielski
  40. mgr Wiechaj Anna - biblioteka
  41. mgr Wieczorek Joanna - język polski
  42. mgr Wrona Violetta - logopeda, zajęcia rewalidacyjne
  43. mgr Wyleżoł - Mołdrzyk  Mirosława - plastyka,muzyka